Firmast

Tooted

Kaubamärgid

Galerii

Kontakt

ESINDUS
Läike tee 2/4
Peetri alevik
Rae vald
75312 Eesti
Tel +372 600 32 66
info@morelito.eu

Google map   

 

Firmast

Morelito OÜ on Eestis tegutsev Itaalia kvaliteetsete toidukaupade maaletooja ja edasimüüja. Me tarnime tooteid otse Itaalia juhtivatelt tootjatelt ja oleme enamike pakutavate toodete ainuesindajaks Eestis. Sortimendivaliku tegemisel on peamisteks kriteeriumiteks toodete kõrge kvaliteet, hea maitse ja Itaalia päritolu.

Meie tooteportfell on mitmekesine ja laieneb pidevalt. Sortimendis on veine, vahuveine, maiustusi, küpsiseid, oliiviõlisid, palsamiäädikaid, riisi-, pasta- ja tomatitooteid, tuunikala, mineraalvett ja palju muud huvitavat.

Peamised ja maailmas tuntumad brändid, mida esindame on Riso Scotti, Cirio, Costa d´Oro, Vergani, Gadeschi, Mangini, Pasta Rummo, Spiga di Puglia, Galantino, Cantine Ceci, Ferrarelle, Natia, Mazzetti L’Originale, Monari Federzoni, Maruzzella, Limmi.

Meie koostööpartneriteks on Eesti suuremad jaeketid, gurmeekauplused ja HoReCa sektori kliendid. Meie tooteid leiab näiteks Stockmanni, Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Rimi ning Maxima poelettidelt.

Meie eesmärkideks on pakkuda Eesti tarbijatele võimalust nautida Itaalia kvaliteetbrändide maitsvaid tooteid ning olla usaldusväärne ja professionaalne koostööpartner.

 

 

 

 

© 2013 Morelito ltd. All Rights Reserved